درباره ما

آموزشگاه نوین تجارت محترم با تکیه بر دانش روز، توانمندی های آموزشی و نرم افزاری و با اخذ مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای (وابسته به وزارت رفاه، کار و امور اجتماعی) ومرکز آموزش بازرگانی کشور (وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت) با هدف ارتقاء کمی و کیفی سطح دانش و مهارت مدیران و تجار سرزمین عزیزمان رسالت خود را آغاز نمود.

آموزشگاه نوین تجارت محترم از مدیران و مدرسان مجرب دارای بیش از 10 سال سابقه در بالاترین سطح فنی آموزشی برخوردار بوده و با ارائه همزمان خدمات اجرایی- مشاوره ای بازرگانی باعث ایجاد بستر مناسبی برای جمع کثیری از مدیران-کارشناسان، صاحبان کسب وکار ، دانشجویان و سازمان های خرد و کلان کشور جهت اخذ خدمات آموزشی و مشاوره ای در حوزه کسب و کارهای بازرگانی و صنعتی شده است.

دقت بالا در طراحی دوره ها و محتوای آموزشی، بهرمندی از بهترین مدرسان، ارائه مدارک معتبر داخلی و بین المللی ضمن برگزاری دوره ها در محل و فضاهای آموزشی دانشگاه های معتبر کشور باعث شده قادر باشیم خدمات متمایزی را به مخاطبان خود ارائه نماییم.

این مجموعه در سال 1397 با دریافت مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد (مرکز توسعه و فناوری نشر دیجیتال) و وزارت صنعت و معدن ( مرکز توسعه تجارت الکترونیکی) فروشگاه آنلاین خود را در راستای تهیه و تولید انواع محتواهای آموزشی از قبیل بسته های تصویری آموزشی، محصولات و مجلات چند رسانه ای و برخط و کتب تخصصی  آغاز نمود. وجود مدیریت با دانش و توانمندی چون دکتر رحیم محترم، تیم متخصص و کاردان و تولیدات با کیفیت تخصصی  و در خور شان تاجر و مخاطب ایرانی باعث شده تا در این زمان کوتاه بتوانیم گام بزرگی در اشاعه دانش صادرات و بازرگانی به تجار، صاحبان کسب و کار و تمامی علاقمندان به این حوزه برداشته باشیم. هر چند در این مهم و شرایط اقتصادی پیش رو، نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما سروران می تواند ما را به هدف اصلیمان که سربلندی تاجر ایرانی در تمامی مقاطع بین المللی هست نزدیک نماید.

ما معتقدیم بر خلاف تمام مشکلات موجود، بخشهای مختلف اقتصاد کشور امکان تجارت و علی الخصوص صادرات را دارند. مطالعه منابع مناسب، سرمایه گذاری، برنامه ریزی، سازماندهی منابع و تلاش جمعی کارکنان یک شرکت می تواند باعث شروع یا توسعه فعالیتهای تجاری و صادراتی شود.

                                                                                                                                                                                                                                                   به امید ایرانی سر بلند و سرافراز

 

;