سوالات قبل از خرید

پر تکرار ترین سوالات درباره بسته های آموزشی مجموعه نوین تجارت محترم:

 

آیا استفاده از پکیج های آموزشی بازرگانی پیش نیاز خاصی دارد؟

چون اکثر محصولات مجموعه تحت نرم افزار بوده و نیاز به فعالسازی اولیه دارد قطعا کاربر باید تسلط نسبی به کار با رایانه را داشته باشد.

تفاوت فلش مموری ها با دی وی دی های آموزشی در چیست؟

محتوای فلش مموری ها قابلیت کپی بر روی کامپیوتر را دارند ولی دی وی دی ها قابلیت کپی ندارند و همزمان با اجرا و دیدن باید داخل دی وی دی رم سیستم قرا گرفته باشند.

 

آیا محصولات آموزشی نیاز به نصب دارند؟

بله. تمامی محصولات بجز آموزش اینکوترمز 2020 و بسته آموزش اصول و کلیات تجارت و بازرگانی بین الملل نیاز به نصب اولیه دارند.

 

محتوای آموزشی فلش مموری ها و دی وی دی ها متفاوت می باشد؟

خیر. محتوای فلش مموری هر بسته آموزشی با دی وی دی آموزشی همان بسته یکسان می باشد. مثلا دی وی دی بسته آموزش صادرات گام به گام و فلش مموری دوره آموزش صادرات گام به گام از لحاظ محتوا یکی می باشند. تنها تفاوت در شکل و قابلیت اجرا می باشد.

 

محتواهای آموزشی قابل اجرا در دستگاههای سینمای خانگی و یا سیستم های خودرو می باشند؟

خیر. تمامی محصولات بجز آموزش اینکوترمز 2020 تنها بر بستر ویندوز قابلیت نصب و اجرا را دارند. بسته آموزشی اینکوترمز 2020 صوتی بوده و در تمامی دستگاه های پخش قابل اجراست.

 

نصب و اجرای فلش مموری ها و دی وی دی های آموزشی با یکدیگر فرق می کند؟

بله. چنانچه دی وی دی نصب نشده ای را در سیستم خود قرار دهید اتورانی روی صفحه شما ظاهر می شود که همراه با توضیحات فارسی می توانید مراحل نصب را پیش ببرید. در فلش مموری ها یک فولدر راهنما همراه محتوا می باشد که حتما کاربر قبل از نصب و اجرا باید آن را مطالعه و بر مبنای آن پیش برود. علاوه بر آن می توانید از بخش راهنمای محصولات آموزشی به مراحل گام به گام نصب و فعالسازی نرم افزارهای آموزشی دسترسی پیدا کنید.

 

قبل از نصب نیاز به انجام کار خاصی می باشد ؟

بله. از اتصال سیستم خود به اینترنت مطمئن شوید. هر گونه آنتی ویروس و فایروال بر روی دستگاه دارید غیر فعال نمایید. این دو مورد تنها در لحظه نصب باید انجام شود و بعد از آن می تواند به حالت دلخواه و یا اولیه باز گردد. سپس وارد مرحله نصب میشویم.

 

ساده ترین راه برای نصب بسته ها چیست ؟

در یک سری نسخ چهار روش نصب همراه با توضیحات فارسی برای کاربر نمایش داده شده است که ساده ترین گزینه روش اول نصب اتوماتیک می باشد. در نرم افزارهای جدید تنها نصب اتوماتیک برای کاربر فعال می باشد.

 

نصب محصولات محدودیت دارد ؟

بله. تمامی محصولات بجز آموزش اینکوترمز 2020 و بسته آموزش اصول و کلیات تجارت و بازرگانی بین الملل قابلیت نصب بر روی سه سیستم را دارند.

 

امکان نصب بر روی بیش از سه سیستم هم می باشد ؟

بله. با پرداخت یک سوم از مبلغ محصول می توانید سه کاربری جدید دریافت نمایید. 

 

بسته های آموزشی شامل کتاب و جزوات کاغذی هم می شود ؟

خیر. تمای جزوات و فایل های کمک آموزشی بصورت فایل های pdf همراه بسته های آموزشی می باشد.

 

امکان استفاده از محصولات فلش مموری بر روی سیستم های امنیتی شرکتی می باشد؟

بستگی به میزان امنیت و استراتژی های مدیر شبکه دارد. معمولا با محدودیت شبکه های داخل سازمانی، اجرای محصولات ما با مشکل روبه رو خواهد شد.

 

امکان سفارشی سازی بسته های فلش مموری هست؟

بله. شما می توانید با شماره های مجموعه تماس بگیرید و یا به واتساپ 09031142938 پیام ارسال بفرمایید و در خواست فلش سفارشی بدهید.

 

بسته های فلش مموری سفارشی چیست؟

بسته فلش مموری سفارشی یعنی مشتری به انتخاب خود چند محصول را انتخاب کند و در خواست نسخه فلش آن را بدهد. مثال: مشتری در خواست بسته آموزشی صادرات گام به گام، بسته آموزش قراردادهای نمایندگی و بسته آموزش مذاکرات بازرگانی بین الملل را ارسال میکند. این بسته ها در سایت بصورت مجزا می باشد. کارشناس فروش بعد از برآورد هزینه نهایی را به مشتری اعلام می کند. نکته مهم در این نوع سفارش قیمت مطلوبتر بسته نسبت به خرید مجزای بسته ها می باشد.

 

آیا تعویض ویندوز نقشی در تعداد دفعات نصب دارد؟

بله. چنانچه ویندوز سیستم عوض شود، کاربر باید محصول را دوباره نصب کند. در این حالت باید مجدد سریال وارد کند. در نتیجه یکی از کاربریهای سریال منقضی می شود.

 

امکان عودت پکیج ها به هر دلایلی وجود دارد؟

محصولاتی که نیاز به فعالسازی ندارند مثل فایلها اعم از پی دی اف، صوت، فیلم و فایلهای اجرایی امکانپذیر نیست. پکیج هایی که نیاز به فعالسازی دارند در صورتی که فعال نشده باشند بعد از استعلام توسط مجموعه قابل عودت هستند. چنانچه محصولی حتی یکبار فعال شده باشد به هیچ عنوان عودت صورت نمیپذیرد. در ضمن در زمان عودت محصولات هزینه فایلهای کمک آموزشی همراه محصول از هزینه محصول کسر می گردد. علاوه بر آن کلیه هزینه ارسال هم بعهده خود مشتری خواهد بود.

 

;