راهنمای نصب پکیج های آموزش صادرات و واردات

آموزش نحوه نصب و اجرای نسخه فلش مموری در ویندوز 10 و 8 :

 

ما در این آموزش از بسته آموزش صادرات گام به گام بعنوان مثال نام میبریم و این فرایند نصب برای تمامی نرم افزارهای مجموعه قابل تعمیم می باشد.

 

1- از اتصال سیستم خود در زمان نصب به اینترنت مطمئن شوید.

2- آنتی ویروس و یا Windows Security سیستم خود را در زمان نصب غیر فعال نموده و پس از نصب فعال نمایید.

 

نحوه غیر فعال کردن موقت Windows Security یا ویندوز دیفندر در ویندوز 10

- منوی استارت را باز کنید.
- Windows Security را در این منو جست‌وجو کنید و گزینه اول آن را کلیک کنید.

 

چگونه آنتی ویروس ویندوز 10 را غیر فعال کنیم

 

غیر فعال کردن windows security در ویندوز ۱۰ با Settings

 

- در این مرحله پنجره ای شبیه تصویر زیر باز می شود بر روی گزینه Virus & threat protection کلیک کنید.

 

غیر فعال کردن windows security در ویندوز ۱۰

 

- در این مرحله بر روی گزینه Manage setting کلیک می کنیم.

 

حذف آنتی ویروس ویندوز 10

 

- در این بخش گزینه Real time protection که به رنگ آبی و فعال را غیر فعال می کنیم. پس از اینکه ویندوز از شما پرسید آیا می‌خواهید ویندوز دیفندر را غیرفعال کنید، گزینه Yes را بزنید.

 

آموزش فعال سازی آنتی ویروس ویندوز 10

 

نکته :

پس از غیر فعال شدن windows defender  با این روش، تا زمانی که ری استارت نکرده‌اید ویندوز دیفندر غیرفعال باقی می‌ماند و با ری استارت شدن کامپیوتر دوباره به صورت اتوماتیک فعال می‌شود.

3- بعد از غیر فعل کردن سیستم امنیتی ویندوز و قبل از اجرای نرم افزارها حتما محتویات فلش مموری ها را بر روی سیستم خود کپی نمایید.

مزایای کپی نرم افزارها:

- داشتن یک نسخه بک آپ از نرم افزار ها بر روی فلش مموری

- عدم نیاز به فلش جهت نصب و دیدن آموزش ها

4- وارد پوشه آموزش صادرات گام به گام Export می شویم.

5- پوشه شماره یک را باز می کنیم، در این پوشه دو فایل با پسوند های iso و dvd موجود می باشد.

چنانچه بخش دیده شدن پسونده های ویندوزتان در حالت مخفی هست و نمی توانید پسوند فایل ها را ببینید با دو فایل با نام یک رو به رو می شوید. به حجم فایل ها نگاه کنید یک فایل 1k می باشد این فایل با پسوند dvd می باشد که با آن کاری نداریم. فایل دوم دارای حجم 3.435.904 می باشد که فایل مدنظر ما یا همان iso می باشد. 

6- روی فایل با پسوند iso راست کلیک کرده و گزینه mount را کلیک می کنیم.

 

روش نصب نرم افزار آموزش صادرات

 

7- در این بخش روی فایل لوگوی Autorun.exe که به شکل لوگوی MTS کلیک کنید تا اجرا شود. این مرحله ممکن است کمی زمانبر باشد. از کلیک های مجدد و مکرر بپرهیزید زیرا این کار ممکن است باعث اختلال در اجرای برنامه گردد.

 

بسته آموزش صادرات

 

8- بعد از باز شدن اتوران نصب شبیه شکل زیر حتما بر روی گزینه نصب اتوماتیک کلیک نمایید و قابل ذکر است بیشتر نرم افزارها تنها دارای نصب اتوماتیک هستند ولی بعضی از نرم افزارهای مجموعه علاوه بر اتوماتیک سه روش دیگر را هم برای کاربر نمایان می کنند که توصیه ما ساده ترین راه و همان گزینه نصب اتوماتیک می باشد.

 

فیلم آموزش صادرات

 

9- در این مرحله اطلاعات کاربری خود را وارد نموده و دکمه معتبرسازی را کلیک کنید.

 

دوره آموزش صادرات گام به گام

 

10- بعد از اندکی تحمل به محیط گرافیکی برنامه وارد شده و از بخش شروع آموزش می توانید فرایند مشاهده فیلم ها، فایل ها و آموزش های خود را پیش ببرید.

 

آموزش صادرات به عراق

نکته:

بعد از کلیک بر روی شروع آموزش، تعدادی زیادی از بخش ها مانند شکل زیر فعال نمی باشد و زمانی که نشانگر شما بر روی آن ها می رود پیغامی با عنوان: برای مشاهده این بخش سی دی شماره دو را داخل سیستم نمایید نشان داده می شود. این پیام بدین منظورست که محتواهای بخش مورد نظر اتمام پذیرفته است و برای رویت بخش های دیگر بر اساس شماره اعلام شده باید به پوشه آن بخش مراجعه نمایید.

مثال: بسته آموزش صادرات EXPORT دارای شش پوشه می باشد. چنانچه پیغام: برای مشاهده این بخش سی دی شماره دو را داخل سیستم نمایید را مشاهده نمودید باید ضربدر گوشه سمت راست و بالای نرم افزار را کلیک کرده تا از فضای آموزشی خارج شوید. سپس به پوشه شماره دو صادرات مراجعه کرده روی فایل iso کلیک کنید تا اجرا شود. در این مرحله بخش دوم برای شما قابل مشاهده می باشد. برای مراحل و بخش های دیگر نیز همین کار را انجام دهید.

مدیریت صادرات و واردات

 

آموزش نحوه نصب و اجرای نسخه فلش مموری در ویندوز 7

 

1- از اتصال سیستم خود در زمان نصب به اینترنت مطمئن شوید.

2- آنتی ویروس و یا Windows Security سیستم خود را در زمان نصب غیر فعال نموده و پس از نصب فعال نمایید.

3- قبل از اجرای نرم افزارها حتما محتویات فلش مموری ها را بر روی سیستم خود کپی نمایید.

4- وارد پوشه آموزش صادرات گام به گام Export  و پوشه شماره یک می شویم. در این پوشه دو فایل با پسوند های iso و dvd موجود می باشد.

در ویندوز 7 گزینه Mount وجود ندارد و فایل iso هم باز نمی شود. برای رفع این مشکل برنامه VirtualCloneDrive را از پوشه نرم افزار ها نصب کنید. حتما دقت کنید ویرچوال مناسب ویندوز 7 (32/64) باشد بروز شده این نرم افزار را هم می توانید با جستجو از اینترنت دانلود و نصب نمایید. در صورت نصب، آیکن فایل iso شبیه تصویر گوسفند می شود. بر روی آن کلیک کنید تا باز شود. بقیه مراحل نصب و اجرا مانند ویندوز 8 و 10 می باشد.

 

دانلود رایگان آخرین ورژن نرم افزار VirtualCloneDrive

 

دانلود نسخه 32 بیت نرم افزارVirtual CloneDrive

دانلود نسخه 64 بیت نرم افزارVirtual CloneDrive

دانلود نرم افزارVirtual CloneDrive مناسب برای ویندوز 7

 

نکته:

چنانچه با بازکردن هر یک از فولدر ها، فایل های iso و dvd را مشاهده ننمودید و با فایلی بحالت فشرده رو به رو شدید از extract کردن آن خودداری نموده روی آن راست کلیک کرده و به بخش Open With رفته و گزینه windows Exolorerکلیک کنید.

 

آموزش صادرات به افغانستان

 

چنانچه بعد از نصب و در زمان اجرا، بجای پخش فیلم ها تنها صدا شنیده می شد فیلم آموزشی زیر را ببینید و بعد از نکات ذکر شده مجدد به اجرای نرم افزار بپردازید.

 

 

 

;