راهنمای نصب پکیج های فلش مموری آموزش صادرات و واردات

در ابتدا از اعتماد و خرید شما فرهیخته گرامی از فروشگاه آنلاین نوین تجارت محترم کمال تشکر را داریم. امیدواریم که آموزشهای ارائه شده باعث رشد، ارتقا و تعالی شما عزیزان در مسیر تجاریتان گردد. متاسفانه بعلت عدم رعایت کپی رایت و پاره ای از مسائل، نرم افزارهای مجموعه دارای سیستم امنیتی می باشد. و کاربران ملزم هستند قبل از رویت آموزشها آنها را بر روی سیستم خود فعالسازی نمایند. ما برای سهولت شما عزیزان این راهنما را تهیه و در اختیارتان قرار داده ایم. چنانچه در هر مرحله ای، حتی با راهنما قادر به فعالسازی محصول خود نبودید می توانید به واتساپ 09031142938 در خواست پشتیبانی ارسال نمایید. راهنمای مذکور شامل سه بخش می باشد:

 

1- آموزش نصب محصولات فلش مموری مجموعه نوین تجارت محترم در ویندوز 10 و 8 (کلیک نمایید)

2- آموزش نحوه نصب و اجرای نسخه فلش مموری در ویندوز 7 (کلیک کنید)

 

 

3- نکات مهم قبل از نصب و بعد از نصب نرم افزارهای آموزش بازرگانی مجموعه نوین تجارت محترم:

کاربر گرامی لطفا از گزینه open with برای باز کردن فایلهای iso به هیچ عنوان استفاده نفرمایید. این کار پروسه نصب شما را دچار مشکل اساسی خواهد کرد.

بر طرف کردن مشکل تبدیل فایل iso به فرمت فشرده یا zip:

1- چنانچه با بازکردن هر یک از فولدر ها، فایل های iso و dvd را مشاهده ننمودید و با فایلی بحالت فشرده رو به رو شدید از extract کردن آن خودداری نموده روی آن راست کلیک کرده و به بخش Open With رفته و گزینه windows Exolorerکلیک کنید.

 

آموزش صادرات به افغانستان

 

 

بر طرف کردن پیام: برای مشاهده این بخش سی دی شماره ... را داخل سیستم نمایید

بعد از کلیک بر روی شروع آموزش، تعدادی زیادی از بخش ها مانند شکل زیر فعال نمی باشد و زمانی که نشانگر شما بر روی آن ها می رود پیغامی با عنوان: برای مشاهده این بخش سی دی شماره دو را داخل سیستم نمایید نشان داده می شود. این پیام بدین منظورست که محتواهای بخش مورد نظر اتمام پذیرفته است و برای رویت بخش های دیگر بر اساس شماره اعلام شده باید به پوشه آن بخش مراجعه نمایید.

مثال: بسته آموزش صادرات EXPORT دارای شش پوشه می باشد. چنانچه پیغام: برای مشاهده این بخش سی دی شماره دو را داخل سیستم نمایید را مشاهده نمودید باید ضربدر گوشه سمت راست و بالای نرم افزار را کلیک کرده تا از فضای آموزشی خارج شوید. سپس به پوشه شماره دو صادرات مراجعه کرده روی فایل iso کلیک کنید تا اجرا شود. در این مرحله بخش دوم برای شما قابل مشاهده می باشد. برای مراحل و بخش های دیگر نیز همین کار را انجام دهید.

 

مدیریت صادرات و واردات

 

چنانچه بعد از نصب و در زمان اجرا، بجای پخش فیلم ها تنها صدا شنیده می شد فیلم آموزشی زیر را ببینید و بعد از نکات ذکر شده مجدد به اجرای نرم افزار بپردازید.

 

 

 

;