بخشی از نظرات مشتریان و دانشجویان مجموعه نوین تجارت محترم درباره محصولات آموزشی مجموعه:

 

احمد رضا مشیری مظفر

 

احمد رضا مشیری مظفر:

کارشناس ارشد حمل و نقل بین المللی و کشتیرانی

بنده بعنوان کارشناس ارشد حمل و نقل بین المللی و کشتیرانی و با حدود 20 سال تجربه عملیاتی بسته های سودمند و مطالب شما را حتی جهت تدریس در کلاسهای مختلف استفاده کرده و از مطالب شما و محتوی علمی تهیه شده توسط جنابعالی و همکاران بهره مثبت برده و تشکر میکنم. نظر تخصصی این جانب این است که جناب دکتر محترم  میبایستی در تخصص خود بیشتر تدریس نمایند و در صورت ورود به مباحث حمل و نقلی ایشان میبایستی توسعه نیروی انسانی را در نظر داشته باشند. 

 

حجت سلیمی ترکمانی

دکتر حجت سلیمی ترکمانی

دکتری حقوق بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی و دانشیار دانشگاه

اینجانب با  10 سال تجربه تدریس در مقاطع ارشد و دکتری حقوق به این نتیجه رسیده ام که برای انعقاد قراردادهای تجاری بین المللی، آشنایی با ابعاد مالی و بازرگانی قراردادهای تجاری بین المللی نیز لازم است. قطعا استفاده از تجارب و تخصص همکار گرامی ، جناب آقای دکتر محترم   بالاخص در زمینه مباحث گمرکی و بازرگانی خیلی راهگشاست. از این رو استفاده از کتب و دوره های آموزشگاه نوین تجارت محترم را به دانشجویان حقوق علاقمند به آشنایی با قراردادهای بین المللی توصیه می کنم. 

 

محمد رضا ترکمانی شرکت رزین شیمی پاسارگاد

 

محمد رضا ترکمانی:

کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی-گرایش بازرگانی بین الملل و مدیر بازرگانی شرکت رزین شیمی پاسارگاد

با سلام 

به اعتقاد بنده ، در خصوص یادگیری مسائل مرتبط  بازرگانی بین الملل اصول و فنون مذاکره و نحوه ی نوشتن قراردادهای بین المللی  و مسائل دیگر ، جدا از یادگیری در دانشگاه ها بهتر است در آموزشگاه های معتبر هم اموزش دید.باعث افتخار بنده هست که با آموزش های تخصصی آموزشگاه نوین تجارت محترم و راهنمایی استاد ارجمندم دکتر رحیم محترم توانسته ام در حوزه ی اصول و فنون مذاکره و تنظیم قرارداد های خارجی و مسائل مرتبط با حمل و نقل پیشرفت خوبی را کسب کنم . 
با احترام محمد رضا ترکمانی 

 

محمد حسین تحویلدارزاده کارشناس دایره ارزی بانک پاسارگاد

 

محمد حسین تحویلدارزاده:

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه علامه طباطبائی - کارشناس دایره عملیات ارزی بانک پاسارگاد


من بسته کامل بازرگانی بین المللی را خریداری نمودم و با توجه به شرایط فعلی ناشی از ویروس کرونا و عدم امکان تشکیل کلاس های حضوری و همچنین تسلط بسیار خوب جناب آقای دکتر محترم به پشتوانه دانش و تجربه عملی ایشان در حوزه بازرگانی خارجی، از تهیه این بسته بسیار راضی هستم و ارزش آن را بسیار بیشتر از بهای پرداخت شده می دانم و در نهایت تهیه این بسته کامل را به دانشجویان و اساتید رشته بازرگانی بین الملل و کارشناسان بانکی و بازرگانی فعال در حوزه تجارت خارجی 
پیشنهاد می نمایم.

 

امیر افشار مدیر بازرگانی شرکت آرمان تبرید

 

امیر افشار 

مدیر بازرگانی شرکت آرمان تبرید

 

به نظرم این بسته ها دارای نکات بسیار عالی و مفیدی برای یادگیری مهارت های بازرگانی هستند و به بیننده بینش و طرز فکر یک بازرگان و یا مسئول حرفه ای بازرگانی را هم علاوه بر مهارت بازرگانی منتقل می کنند.  به دوستانی که می خواهند از این بسته ها استفاده کنند پیشنهاد می کنم که برای یادگیری هر چه بهتر، در دیدن فیلم ها عجله نکنید. هنگام دیدن فیلم ها یادداشت برداری کنید و تنها به شنیدن پشت سر هم مطالب جدید اکتفا نکنید، چرا که وقتی مطالب برای شما جدید باشند، بعد از مدتی میزان یادگیری شما افت میکنه، بهتره که هر وقت خسته شدید و احساس کردید که احتیاج به استراحت و فکر کردن درباره ی مطالب جدید دارید، فیلم رو استاپ کنید، یادداشت ها رو مرور کنید و بعد به سراغ مطلب جدید بروید.فقط در رابطه با بسته ی مکاتبات بازرگانی به افراد مبتدی پیشنهاد می کنم که کتاب مکاتبات بازرگانی استاد محترم را هم جداگانه مطالعه کنند، چرا که برای افراد مبتدی نکات گرامری متعددی در حوزه ی زبان انگلیسی داره. یکی از بهترین اساتیدی که بنده تا به امروز داشتم استاد محترم هستند و کارشون به نظر من عالیه.موفق و پیروز باشید.

 

عذرا شمسی

عذرا شمسی

کارشناس منابع انسانی هلدینگ انرژی گستر سینا

با توجه به تغییر مسیر شغلی از منابع انسانی به بازرگانی، تصمیم به شرکت در دوره های بازرگانی گرفتم که با مشورت با خبرگان این حوزه اقدام به تهیه دوره جامع بازرگانی بین الملل استاد محترم نمودم. با توجه به عدم آشنایی بنده با این حوزه، از تدریس استاد در این بسته جامع بسیار راضی هستم . الفبای بازرگانی را با تمام جزئیات آن به سهولت و با زبانی گویا تدریس نموده اند که در ادامه به دلیل رضایت از تدریس استاد اقدام به شرکت در دوره انلاین تربیت کارشناس صادرات استاد نیز نمودم و به تمام دوستانی که تمایل به اخذ دانش و اگاهی در حوزه بازرگانی دارند، توصیه می کنم علاوه بر تهیه بسته های جامع استاد، بنا به توصیه تمامی خبرگان بازرگانی اقدام به شرکت در دوره های آموزشی استاد نیز نمایند.

 

علیرضا هاشم زاده

 

علیرضا هاشم زاده

دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران

بنده دانشجوی مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران هستم؛ مباحثی که دکتر محترم با جزئیات دقیق بیان میکنند حاکی از اشراف ایشان به مباحث تئوریک دانشگاهی و همچنین تجربیات عملی ایشان در کف بازار است.ذهن بنده بعد از مطالعه این پکیج چه در زمینه واردات و چه در زمینه صادرات خیلی شفاف تر از قبل شده و تقریباً در هر مرحله از کار که باشم می دانم که قدم بعدی ام چیست.

 

;